Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Minimarathon Stichting Manege Wolvega

13 december 2025

Minimarathon Stichting Manege Wolvega – Zaterdag 13 december 2025

Op zaterdag 13 december 2025 organiseert Stichting Manege Wolvega (Manege de Caprilli) een spannende HOB Impuls minimarathon voor zowel pony’s als paarden. Een dag vol sportieve uitdaging, plezier en mooie prijzen!

Inschrijven minimarathon Wolvega

  • Inschrijven vanaf: 31 juli 2025, 08:00 uur

  • Sluitingsdatum inschrijving: 6 december 2025

Wees er snel bij, want vol = vol!

Programma minimarathon

In de ochtend starten we met de pony’s, gevolgd door de paardenrubrieken. Alle rubrieken zijn niet voor puntenregistratie, maar wel met kans op prachtige prijzen zoals kunst- en gebruiksvoorwerpen.

Categorieën paarden:

  • Enkelspan

  • Tandem

  • Tweespan

  • Vierspan

Categorieën pony’s:

  • Enkelspan

  • Tandem

  • Tweespan

  • Vierspan

Waarom meedoen?

De minimarathon in Wolvega is dé kans om deel te nemen aan een gezellige en sportieve dag bij Manege de Caprilli. Of je nu met paarden of pony’s rijdt, er is voor ieder wat wils. Naast de sportieve uitdaging staat ook de gezelligheid centraal.

Praktische informatie

📍 Locatie: Stichting Manege Wolvega – Manege de Caprilli
📅 Datum: Zaterdag 13 december 2025
🏆 Prijzen: kunst- en gebruiksvoorwerpen
ℹ️ Deelname: niet voor puntenregistratie

aanmelden MIJNKNHS

Delen naar:Facebooktwitterlinkedinmail

Gegevens

Locatie

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.